• Farebný týždeň

• Našou pravidelnou školskou súťažou je farebný týždeň. Tento rok sme sa zamerali nie len na farby, ale aj na tvary a doplnky. V pondelok si mali žiaci doniesť náramky, utorok patril geometrickým tvarom na oblečení, stredu sme venovali teplákom a legínam, štvrtok bol červený a piatok sme ukončili slnečnými okuliarmi.

Po vyhodnotení bodov sa na prvom mieste umiestnila trieda pani uč. Hajdukovej. Víťaz získava zájazd do cukrárne Študentský sen.

• Cukrárska výroba

• Dnes sme navštívili SOŠOaS Krupina. Pani majsterka OV Alena Kaufmanová nám ukázala vynovené priestory školy. Dovolia nám nakuknúť do výroby ich cukrárskych výrobkov. Videli sme ich žiakov počas praxe. Niektorí naši žiaci sa tiež podieľali na samotnej výrobe a do ochutnávania sme sa zapojili všetci.

Ďakujeme za zážitkovú exkurziu, ktorá nám osladila deň.

• Valentín

• Sviatok všetkých zaľúbených. Už tradične sa u nás zapájame do súťaže o najkrajšiu Valentínku. Do tvorby sa zapojili všetci žiaci a tie najkrajšie boli odmenené. Svoje Valentínky môžu žiaci ďalej podarovať niekomu, na kom im záleží a majú ho radi. Ale samozrejme, že im to nemáme dávať najavo len dnes.